Certyfikat dla Nokii 6210

Firma Nokia poinformowała, że telefon komórkowy Nokia 6210 - najnowszy model tej firmy w kategorii aparatów dwuzakresowych GSM 900/1800, kompatybilnych z WAP i HSCSD - pomyślnie przeszedł proces certyfikacji GCF (GSM Certification Forum).

Firma Nokia poinformowała, że telefon komórkowy Nokia 6210 - najnowszy model tej firmy w kategorii aparatów dwuzakresowych GSM 900/1800, kompatybilnych z WAP i HSCSD - pomyślnie przeszedł proces certyfikacji GCF (GSM Certification Forum). Według producenta Nokia 6210 jest pierwszym telefonem GSM, który uzyskał ten nowy certyfikat, już teraz poparty przez 100 operatorów, obsługujących łącznie ponad 150 mln abonentów komórkowych. Deklarację uczestnictwa w Forum Certyfikacji GSM podpisało 14 największych producentów terminali GSM, dostarczających łącznie ponad 95 proc. telefonów komórkowych GSM sprzedawanych na świecie. Forum Certyfikacji GSM jest dobrowolną organizacją, której powstanie ogłoszono podczas Światowego Kongresu GSM w 2000 r. w Cannes. Zasadniczym celem forum jest niezależny program certyfikacji, który ma na celu wdrożenie, weryfikację i monitorowanie całkowicie nowego, dobrowolnego, ogólnoświatowego procesu certyfikacji telefonów i terminali GSM, pochodzących od różnych producentów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200