Centrum badawczo-rozwojowe ESET znowu rekrutuje

Producent systemów antywirusowych szuka kolejnych 20 osób do pracy w swoim krakowskim biurze Research & Development. Firma poszukuje programistów i analityków zagrożeń.

Krakowskie biuro ESET docelowo zaplanowało zatrudnić około 20 nowych osób. Ostateczna liczba będzie jednak zależeć od tego jakimi kwalifikacjami i umiejętności wykażą się aplikujący o pracę. "Jeśli zgłosi się więcej szczególnie uzdolnionych osób, polskie biuro firmy ESET nie wyklucza, że zatrudni więcej niż 20 osób“ - mówią przedstawiciele firmy.

O pracę mogą ubiegać się zarówno studenci, jak i doświadczeni specjaliści. Przygotowano dla nich zadania programistyczne i analityczne z różnych dziedzin programowania i inżynierii wstecznej, które trzeba rozwiązać do 31 sierpnia 2011. Przykładowo jedno z zadań wymaga posiadania umiejętności z zakresu inżynierii wstecznej i polega na dokładnej analizie kodu programu i szczegółowemu opisaniu działania programu i wykonaniu pewnych akcji w badanej aplikacji.

Zobacz również:

Firma poszukuje programistów C/C++ (programistów silnika), którzy będą mieli za zadanie udoskonalanie podstawowych i wspierających technologii ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami, analityków zagrożeń, do obowiązków których będzie należało przygotowywanie szczegółowych analiz zagrożeń i proponowanie algorytmów wykrywających i leczących. Firma chce też zatrudnić programistów jądra (programistów sterowników), którzy będą rozwijali sterowniki urządzeń wirtualnych dla systemu operacyjnego Windows.

Jednocześnie ESET rozpoczyna kampanię rekrutacyjną dla centrów badawczych w dwóch słowackich miastach Bratysławie i Koszycach oraz w stolicy Czech, Pradze.


TOP 200