Centrum Aplikacji Biznesowych Computerworld.pl

Wyszukiwarka systemów ERP, CRM i BI pod adresem Computerworld.pl/aplikacje pozwala znaleźć system odpowiedniej klasy najlepiej dopasowany do potrzeb konkretnej firmy.

Efektywność zarządzania firmą rośnie, jeśli poszczególne procesy biznesowe są traktowane jako spójny element całej organizacji. Integracja wszystkich obszarów działalności przynosi korzystne rezultaty. Rolę takich integratorów pełnią często wyspecjalizowane systemy informatyczne klasy ERP, CRM czy Business Intelligence ułatwiające zarządzanie produkcją, procesem sprzedaży czy integracją informacji w celu prowadzenia szybkiej i trafnej analizy biznesowej.

W jaki sposób znaleźć rozwiązanie idealne dla siebie? W zależności od potrzeb możesz skorzystać z Kreatora Wyboru Systemu lub Porównywarki Aplikacji.

Zobacz również:

  • eSky - tanie loty, ale czy udane?
  • Oracle Fusion Cloud ERP w kwadracie Gartnera
  • Microsoft prezentuje Viva Sales - inteligentny dodatek do CRM

Kreator Wyboru Systemu

Centrum Aplikacji Biznesowych Computerworld.pl

Jego działanie jest niezwykle proste: wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących ogólnej charakterystyki swojego przedsiębiorstwa oraz jego potrzeb. W efekcie zostanie wyświetlona lista aplikacji ERP, CRM lub Business Intelligence spełniających wskazane kryteria. W następnym kroku możesz zapoznać się ze szczegółową listą funkcji wybranych programów lub wyeksportować gotową listę do pliku XLS i dokonać analizy w optymalnym dla siebie środowisku i czasie.

Porównywarka Aplikacji

Jeśli interesujesz się konkretnymi rozwiązaniami, jakie są obecne na rynku, ale masz problem z dokładnym przeanalizowaniem ich funkcjonalności, nic prostszego! W Porównywarce Aplikacji wskazujesz kilka wybranych przez siebie rozwiązań, a w następnym kroku otrzymujesz ich szczegółowe porównanie w przejrzystej tabelce. W tym przypadku także jest możliwość zapisania wyników do pliku XLS i przeanalizowania ich offline.

Co daje nasze rozwiązanie?

- Błyskawiczny wybór aplikacji biznesowej (nawet w 3 minuty)

- Precyzyjne dopasowanie wyników do charakterystyki twojej firmy

- Ponad 150 systemów uwzględnionych w bazie stworzonych przez ponad 80 producentów działających na polskim rynku

- Aktualne informacje o wybranych rozwiązaniach

- Możliwość wygenerowania pliku XLS z wybranymi aplikacjami

Skorzystaj z bezpłatnych narzędzi online umożliwiających m.in. błyskawiczne sprawdzenie funkcjonalności obecnych na rynku systemów ERP, CRM i Business Intelligence.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200