CeBIT: Alcatel wprowadzi do oferty tanie telefony zgodne z WAP

WAP nie jest technologią zarezerwowaną wyłącznie dla rynku drogich urządzeń - twierdzą przedstawiciele Alcatela. Francuski producent zamierza w tym roku wprowadzić na rynek cztery nowe modele telefonó...

WAP nie jest technologią zarezerwowaną wyłącznie dla rynku drogich urządzeń - twierdzą przedstawiciele Alcatela. Francuski producent zamierza w tym roku wprowadzić na rynek cztery nowe modele telefonów obsługujące protokół WAP. Najwcześniej, bo w kwietniu, pojawi się nowa wersja popularnych aparatów z serii One Tuch View.

Kolejnym telefonem przeznaczonym na rynek masowy ma być wprowadzony do oferty w lipcu model One Touch 300. Następnie we wrześniu i październiku pojawią się dwa wysokiej klasy aparaty One Touch 500 i 700. Będą one wyposażone w terminarz, kalendarz i książkę kontaktową.

Zobacz również:

  • Targi IFA powracają - odbędą się stacjonarnie we wrześniu
  • Nokia poprowadzi ważny projekt 6G
  • Kwantowy nanomagnes zmieni oblicze komputerów

Przedstawiciele firmy poinformowali również o współpracy mającej na celu stworzenie oprogramowania do synchronizacji aplikacji działających w telefonach z systemami komunikacyjnymi komputerów stacjonarnych, takimi jak Microsoft Outlook i Lotus Notes. Nazwy firmy współpracującej z Alcatelem w tym zakresie jednak nie ujawniono.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200