CeBIT 2011: Comarch prezentuje rozwiązania dla MSP

Na 373 m2 powierzchni wystawienniczej, krakowska firma przedstawi w Hanowerze rozwiązania klasy ERP, DMS/ECM, EDI oraz infrastruktury IT.

CeBIT 2011: Comarch prezentuje rozwiązania dla MSP

Polskie stoisko na CeBIT 2011

W końcu, po raz pierwszy w historii polskie stoisko na targach CeBIT jest większe i bardziej okazałe niż krakowskiego Comarchu! W tym roku zorganizowało je Ministerstwo Gospodarki.

CeBIT 2011: Comarch prezentuje rozwiązania dla MSP

Stoisko Comarch na CeBIT 2011

Na targi CeBIT 2011 zaprojektowana została specjalnie nawa identyfikacja graficzna niemieckiej spółki Comarch AG. "Zmieniliśmy dotychczasową grafikę przedstawiającą dzieci posługujące się oprogramowaniem Comarch, na odmienny w swojej stylistyce projekt wizualny. Zachowane zostały jednak dotychczasowe kolory korporacyjne oraz logo" - mówi Magdalena Duda, dyrektor marketingu Comarch AG.

Zobacz również:

  • Szef Comarchu w szpitalu, spółka z tymczasowym prezesem
W czasie CeBIT odbędą się także premiery dwóch nowych filmów reklamujących rozwiązania Comarch - Altum i ECOD. Prezentacje związane z systemem ERP Comarch Altum będą się koncentrowały na branżowych rozwiązaniach dla handlu detalicznego. Pozwalają one użytkownikom centralnie zarządzać wszystkimi kanałami dystrybucji - hurt, detal, e-commerce - przy równoczesnej optymalizacji procesów wewnętrznych i relacji z dostawcami. Branżowość rozwiązania obejmuje także integrację z systemami POS, e-sklep, Amazon i eBay oraz z aplikacjami do sprzedaży mobilnej i internetowej obsługi transakcji ze stałymi kontrahentami poprzez dedykowaną platformę B2B.

Comarch ogłosił też na targach CeBIT, że system EOCD będzie oferowany także w modelu usługowym. Jego funkcjonalność obejmuje m.in. wymiany dokumentów elektronicznych EDI (np. zamówienia, faktury). "Skorzystanie tego rozwiązania w modelu usługowym umożliwia nie tylko szybki start projektu niezależnie od liczby partnerów biznesowych i systemów IT używanych przez nich, lecz także szybki zwrot z inwestycji ROI" - przekonują przedstawiciele Comarchu.

Oprócz oferowania systemów ERP i usług w zakresie EDI, Comarch oferuje w modelu cloud computing także infrastrukturę (Infrastructure as a Service). Usługa obejmuje dostęp do zasobów sprzętowych oraz wybór możliwości i warunków umowy, zaczynając od jednego miesiąca.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200