Carly Fiorina wraca do gry

O byłej prezes HP, od czasu jej zwolnienia przez radę nadzorczą koncernu, niewiele było słychać. Okazuje się jednak, że Carly Fiorina nie rozstała się na dobre z branżą IT.

Carly Fiorina wraca do gry
Fiorina znajdzie się w zarządzie amerykańskiej firmy Cybertrust, specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa. Spółka powstała w 2004 roku w wyniku fuzji dwóch specjalistów od "IT security" - BeTrusted i nieco bardziej znanej spółki TruSecure. Szefem Cybertrust jest John C. Becker, wcześniej kierujący firmą Axent Technologies (przejętą przez Symanteca). Dla Cybertrust - jak podkreśla zarząd spółki - bardzo cenne będzie wykorzystanie doświadczenia i wiedzy Carly Fioriny dotyczącej działania dużych korporacji.

W marcu br. pojawiły się spekulacje o możliwym wyborze Fioriny na stanowisko szefa Banku Światowego. Ostatecznie fotel ten objął Paul D. Wolfowitz, zastępca Sekretarza Obrony USA.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200