CTS przedstawicielem CompTIA

Należące do firmy Centrum Edukacyjne będzie pierwszym w Polsce ośrodkiem oferującym popularne na świecie szkolenia A+ i Network+. Zakres kursów obejmuje wiedzę techniczną z zakresu sprzętu i oprogramowania oraz technologii sieciowych. Certyfikaty CompTIA uznawane są przez największe firmy informatyczne na świecie.

Centrum Technik Sieciowych-Centrum Edukacyjne otrzymało autoryzację do prowadzenia szkoleń opracowanych przez firmę CompTIA. W ofercie CST znajdą sie kursy i testy A+ obejmujące zagadnienia podstawowej wiedzy technicznej (sprzęt i oprogramowanie) oraz Network+ (technologie sieciowe). Szkolenia mają charakter uniwersalny. Ich program dotyczy zagadnień niezależnych od konkretnych platform sprzętowych i oprogramowania. Certyfikaty CompTIA honorowane są przez Microsoft, IBM, CISCO, Intel, Novell, HP oraz inne firmy informatyczne i doradcze. CTS utrzymuje, że udział w szkoleniach i zdanie egzaminów CompTIA stanowi znakomitą podstawę do późniejszego uzyskania tytułów inżynierskich lub administracyjnych.

Centrum Technik Sieciowych-Centrum Edukacyjne jest obecnie jedynym przedstawicielem CompTIA w Polsce.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200