CRM z Internetu

TDC Internet Polska SA udostępniła autorskie oprogramowanie do zarządzania sprzedażą i kontaktami z klientami. Aplikacja "Prospero", działająca w modelu ASP, stanowić ma niedrogą alternatywę dla kompleksowych systemów CRM.

TDC Internet Polska SA udostępniła autorskie oprogramowanie do zarządzania sprzedażą i kontaktami z klientami. Aplikacja "Prospero", działająca w modelu ASP, stanowić ma niedrogą alternatywę dla kompleksowych systemów . Oprogramowanie wykorzystujące platformę Lotus Domino umożliwia m.in. prowadzenie bazy danych aktualnych i potencjalnych klientów, zarządzanie i analizowanie kontaktów z klientami oraz ocenę aktywności handlowców.

Jak utrzymują przedstawiciele TDC Internet internetowa aplikacja przeznaczona jest w szczególności dla przedsiębiorstw handlowych o rozproszonej strukturze. Z "Prospero" będzie można korzystać bezpłatnie do końca sierpnia br. Docelowo wprowadzony zostanie miesięczny abonament w wysokości 30 zł netto za jednego użytkownika. Aplikacja dostępna jest pod adresemhttp://www.prospero.pl .

Zobacz również:


TOP 200