CL zaopiekuje się stołecznym SWD

ComputerLand zajmie się utrzymaniem i obsługa serwisową Systemu Wspomagania Dowodzenia użytkowanego przez warszawską policję. Integrator zawarł w tej sprawie trzyletnią umowę o wartości 9 mln zł z firmą Motorola Polska.

Wdrożone przez Motorolę rozwiązanie ułatwia zarządzanie zasobami policyjnymi. Centrum dowodzenia dysponujące systemem geolokacji i łącznością w standardzie TETRA może sprawniej przydzielać jednostki do obsługi konkretnych meldunków i zdarzeń. Podobne systemy wspomagania działają już m.in. w Szczecinie, Krakowie i Łodzi.

CL zajmie się pełną obsługą warszawskiego SWD: nadzorem nad funkcjonowaniem łączności, terminali w radiowozach, systemów informatycznych oraz wielkoformatowych ekranów użytkowanych przez centrum dowodzenia w Komendzie Stołecznej Policji. CL oddelegował na te potrzeby zespół specjalistów od rozwiązań Cisco, Oracle i HP.

ComputerLand wdrażał już bezpośrednio system SWD w Szczecinie. Wraz z Motorolą, Prokomem i Tel-Energo spółka będzie realizować także projekt budowy ogólnopolskiego systemu łączności w standardzie TETRA.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200