CDN poszerza ofertę i kanał dystrybucji

Krakowski CDN wprowadził do sprzedaży oprogramowanie Optima Start. Jest to modułowa wersja "dużego" pakietu CDN Optima, przeznaczona dla małych i średnich firm handlowych i usługowych.

Krakowski CDN wprowadził do sprzedaży oprogramowanie Optima Start. Jest to modułowa wersja "dużego" pakietu CDN Optima, przeznaczona dla małych i średnich firm handlowych i usługowych. Pakiety dostępne są w dwóch wersjach. Pierwszy z nich - Optima Start Mała Firma składa się z modułów: Faktury oraz Kasa/Bank.

Cenę oprogramowania wyznaczono na jedynie 69 zł netto. Bardziej rozbudowany pakiet Optima Start Firma zawiera dodatkowo moduły do obsługi magazynu i narzędzia do tworzenia raportów i analiz. Oba pakiety można nabyć również w wersji "PRO" wzbogaconej o moduł księgi podatkowej. W ramach licencji wszyscy klienci otrzymają 12-miesięczne wsparcie techniczne CDN.

Zobacz również:

Wprowadzając na rynek nowe produkty CDN chce jednocześnie poszerzyć kanał ich sprzedaży. Ogólnopolskim dystrybutorem oprogramowania CDN dla małych i średnich przedsiębiorstw stała się wrocławska firma AB. W połowie kwietnia sprzedaż podstawowego pakietu Optima Start Mała Firma rozpocznie także sieć salonów Empik.


TOP 200