CDN poszerza ofertę i kanał dystrybucji

Krakowski producent wprowadził do oferty modułowe pakiety oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw - Optima Start. Ich ogólnopolską sprzedaż, jako oficjalny dystrybutor CDN, prowadzić będzie AB SA.

Krakowski CDN wprowadził do sprzedaży oprogramowanie Optima Start. Jest to modułowa wersja „dużego” pakietu CDN Optima, przeznaczona dla małych i średnich firm handlowych i usługowych. Pakiety dostępne są w dwóch wersjach. Pierwszy z nich - Optima Start Mała Firma składa się z modułów: Faktury oraz Kasa/Bank. Cenę oprogramowania wyznaczono na jedynie 69 zł netto. Bardziej rozbudowany pakiet Optima Start Firma zawiera dodatkowo moduły do obsługi magazynu i narzędzia do tworzenia raportów i analiz. Oba pakiety można nabyć również w wersji „PRO” wzbogaconej o moduł księgi podatkowej. W ramach licencji wszyscy klienci otrzymają 12-miesięczne wsparcie techniczne CDN.

Wprowadzając na rynek nowe produkty CDN chce jednocześnie poszerzyć kanał ich sprzedaży. Ogólnopolskim dystrybutorem oprogramowania CDN dla małych i średnich przedsiębiorstw stała się wrocławska firma AB. W połowie kwietnia sprzedaż podstawowego pakietu Optima Start Mała Firma rozpocznie także sieć salonów Empik.

Zobacz również: