CD-R od BenQ - trwałe i 'trendy'

Firma BenQ wprowadza na polski rynek nową -"designerską" - kolekcję płyt CD-R. Krążki przystosowane są do zapisu z prędkością 52x, nie jest to jednak ich najważniejsza cecha - nośniki charakteryzują się ciekawym wyglądem oraz wyjątkową trwałością.

CD-R od BenQ - trwałe i 'trendy'

BenQ CD-R 52x

Nowe krążki wytwarzane są z wykorzystaniem technologii "DataGuardT" - składają się na nią trzy elementy: wzmocnione podłoże (Strengthened Substrate), złota warstwa zapisu (Golden Recording Layer) oraz wytrzymały, ochronny lakier UV (Durable UV Lacquer). Przedstawiciele BenQ, powołując się na niezależne testy, zapewniają, że dzięki zastosowaniu technologii DataGuardT, trwałość nagrania wzrasta do 100 lat.

CD-R od BenQ - trwałe i 'trendy'

BenQ CD-R 52x

Cechą charakterystyczną nośników jest ciekawy wygląd czołowej powierzchni czystego krążka - znajdują się tam: nadruk imitujący piłkę futbolową, platynową płytę lub taśmę magnetofonową.

Krążki pakowane są po 25 i po 50 szt. - przedstawiciele BenQ zapewniają, że nie są one droższe od standardowych krążków produkowanych przez firmę.

Więcej informacji:

http://www.benq.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200