CASE w rytmie Samby

W stoisku znanej polskiej firmy komputerowej „Samba" nikt nie miał wątpliwości: ich przebojem sezonu jest laureat wielu nagród, m.in. nagrody ministra przemysłu, program typu CASE - SM-PROGEN.

W stoisku znanej polskiej firmy komputerowej „Samba" nikt nie miał wątpliwości: ich przebojem sezonu jest laureat wielu nagród, m.in. nagrody ministra przemysłu, program typu CASE - SM-PROGEN. Jest to narzędzie programowe dające projektantowi lub programiście możliwość błyskawicznego generowania ekranów w postaci MENU, UST, HELP-ów oraz procedur w języku PASCAL lub C. W zasadzie do tworzenia programu za pomocą SM-PROGEN-u nie jest konieczna znajomość żadnego języka programowania. Cały proces tworzenia odbywa się przy pomocy deklarowania ekranów z użyciem kur-sorów lub myszy oraz wyboru funkcji z proponowa nych list. System mieści się w grupie bardzo zaawansowanych programów znanych na świecie pod nazwą CASE - Computer Aided Software Engineering.

O „Sambie" było głośno z jeszcze jednego powodu: w przeddzień zakończenia targów zorganizowała ona losowanie mikrokomputera DEX PC/386 wśród 280 klientów, którzy w zeszłym roku (od 1 kwietnia do 31 grudnia) zrobili w tej firmie zakupy za ponad 5 mln zł. Losowaniu przypatrywała się licznie zgromadzona publiczność i specjalnie powo łana komisja społeczna, złożona z przedstawicieli Ag-polu, Fundacji Rozwoju Technik Komputerowych i firmy Samba. Nagrodę wylosowała firma Elektronika SA z Gdyni.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200