CA i Yahoo!: integracja i wspólna dystrybucja produktów

Firmy zawały umowę dystrybucyjną, dotyczącą wspólnej wersji paska narzędziowego Yahoo! Toolbar, która wejdzie w skład przyszłych wersji produktów CA z linii Home/Home Office, w tym pakietu Internet Security Suite Plus 2008. Natomiast oprogramowanie antywirusowe CA Anti-Spyware, które nadal będzie używane w Yahoo! Toolbar, ma zapewniać bezpłatną ochronę przed spyware, adware, rejestratorami klawiatury i innymi zagrożeniami.

Pasek narzędziowy CA/Yahoo! Toolbar ma uprościć korzystanie z Internetu również użytkownikom programów Home i Home Office, ułatwiając wyszukiwaniu informacji z pulpitu i umożliwiając szybkie dostosowywanie pasków narzędzi, zapewniając obsługę powiadomień pocztą elektroniczna oraz dostęp do łączy i usług CA. Pasek narzędziowy CA/Yahoo! Toolbar może być używany z przeglądarką Internet Explorer lub Firefox.

Yahoo! nadal ma stosować program CA do ochrony przed programami szpiegującymi w standardowym pasku Yahoo! Toolbar. CA udostępni użytkownikom programu Anti-Spy Yahoo! Toolbar witrynę internetową z aktualnymi informacjami o programach szpiegujących i najnowszych zagrożeniach w Internecie, opracowywanymi na podstawie informacji zebranych za pomocą narzędzia Security Advisor. Program Anti-Spy umożliwia bezpłatne wykrywanie i usuwanie z komputerów niechcianego oprogramowania, takiego jak programy szpiegowskie i adware.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200