CA Spectrum 8.1 do zarządzania usterkami w sieci

Firma CA udostępniła Spectrum 8.1 - najnowszą wersję oprogramowania do zarządzania uszkodzeniami w sieci.

Nowe wydanie ma umożliwić zaliczanie błędów ludzkich jako przyczyny niesprawności sieci na równi z problemami technicznymi. Program ma powiadamiać bezpośrednio administratora sieci o najnowszych zmianach w konfiguracji sieci, które mogą prowadzić do spowolnienia jej pracy lub przestoju.

Spectrum 8.1 zostało zintegrowane z oprogramowaniem zarządzania aplikacjami CA Wily Introscope, rozszerzono także wcześniejszą integrację z narzędziem wydajności sieci eHealth, a także z CA Unicenter Network and Systems Management.

Jednym z nowych mechanizmów jest całkowicie przekonstruowany kompilator MIB (Management Information Database). Program umożliwia także uruchamianie skryptów używających różnych protokółów do konwersacji z urządzeniem, takich jak SNMP czy FTP. Kolejną nowością jest mechanizm pozwalający na kontrolę zmian konfiguracyjnych w urządzeniu i porównywaniu ich z konfiguracją zachowaną w bazie danych.

Spectrum 8.1 ma kosztować, w zależności od wyposażenia, od 60 tys. do 570 tys. USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200