Była szefowa Baana staje na czele innej firmy

Nowym pracodawcą Mary Coleman została mała amerykańska firma, specjalizująca się w produkcji rozwiązań typu business-to-business.

Mary Coleman, która przez siedem miesięcy kierowała Bannem i odeszła z firmy w styczniu br., została dyrektorem wykonawczym RightWorks, małej firmy z San Francisco, zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla firm.

Była szefowa Baana, w niespełna tydzień po odejściu z firmy objęła funkcję dyrektora zarządzającego w Internet Capital Group (ICG), zajmującej się inwestycjami i promowaniem dostawców rozwiązań handlu elektronicznego dla przedsiębiorstw (business-to-business). Obecny pracodawca M. Coleman - RightWorks - jest jedną z firm, w które ICG inwestował. Współpracowała ona z nim już od lutego br.

Mary Coleman stwierdziła, że jej duże doświadczenie dotyczące systemów ERP i CRM pomoże w efektywnym zarządzaniu RightWorks. Jej nowa firma ma skupić się na opracowywaniu nowych rozwiązań internetowych, pozwalających na zarządzanie łańcuchem dostaw, i uruchamianiu prywatnych, branżowych giełd towarowych.

***

Była prezes Baana została dyrektorem w Internet Capital Group

Invensys finalizuje przejęcie Baana

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200