Bursztynowa Motorola

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych wyróżnił Motorolę bursztynową statuetką w tegorocznej edycji konkursu „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi”.

Konkurs ma na celu upowszechnianie wiedzy i najlepszych doświadczeń w zakresie prowadzenia profesjonalnej polityki kadrowej.

Do zawodów stanęły 64 firmy. Jury, pod przewodnictwem Prof. Stanisławy Borkowskiej z Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych, wyróżniło 7 firm. Tytuł Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi i główną nagrodę- złotą statuetkę otrzymał BRE BANK S.A za całokształt prowadzonej polityki kadrowej. Bursztynowym statuetkami, wyróżniono firmy za dobre efekty w poszczególnych obszarach polityki kadrowej. Motorola otrzymała bursztynową statuetką za osiągnięcia w dziedzinie systemów ocen pracowniczych. "Statuetka jest dla nas nagrodą za dotychczasowe wysiłki, a także motywacją do dalszej pracy" - powiedziała Lucyna Wiskowska - Kierownik ds. Personalnych, Motorola, oddział w Warszawie.

Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi to część większego przedsięwzięcia, prowadzonego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych i Instytut Zarządzania pod nazwą "Inwestowanie w kapitał ludzki".

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200