BroadVision otworzy biuro w Polsce

Powstanie jednoosobowe przedstawicielstwo, które ma być odpowiedzialne za wspieranie procesu sprzedaży przez dotychczasowych partnerów.

Amerykański producent systemów do personalizacji serwisów internetowych w ciągu najbliższych tygodni otworzy jednoosobowe przedstawicielstwo w Polsce. Według informacji uzyskanych w biurze BroadVision w Wiedniu, osoba ta będzie odpowiedzialna za wspieranie procesu sprzedaży przez dotychczasowych partnerów - Softbank SA i Ster-Projekt SA. Przedstawiciele firmy zaprzeczyli, jakoby poszukiwali w Polsce nowych partnerów.

BroadVision zamierza skupić się na największych klientach z sektora finansowego i telekomunikacyjnego. Firma zamierza także oferować w Polsce rozwiązania typu business-to-business i business-to-customers dla dużych sieci handlowych.

Zobacz również:

  • Ta inicjatywa Snowflake wesprze deweloperów korzystających z jej chmurowych usług
  • Najlepsze gry Doodle

Rozwiązania BroadVision wdrożył dotychczas - prowadzony przez Softbank - portal finansowy Expander.pl. Prowadzone jest wdrożenie w Banku Gospodarki Żywnościowej SA i PKN Orlen SA. Trwają negocjacje z kolejnymi klientami, których firma na razie nie ujawnia.


TOP 200