Bramka VoIP od Pentagrama

W maju 2006 ofertę Pentagram wzbogaciły urządzenia telefonii internetowej VoIP. Jednym z nich jest bramka FreeQALL Skype Gateway, która pozwala na integrację standardowych połączeń telefonicznych z połączeniami wykonywanymi przez Internet za pośrednictwem sieci Skype.

Bramka FreeQALL Skype Gateway umożliwia rozmawianie przez Skype za pomocą standardowego telefonu przewodowego lub bezprzewodowego DECT, zachowując podstawowe zalety połączeń VoIP, czyli darmowe połączenia do wszystkich użytkowników Skype oraz bardzo tanie połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe.

Bramka VoIP od Pentagrama

Bramka VoIP Pentagram FreeQALL Skype Gateway

Telefonem podłączonym do bramki FreeQAll można w każdej chwili wykonywać także tradycyjne połączenia telefoniczne poprzedzając wybierany numer skonfigurowanym przez siebie prefiksem.

Bramka objęta jest 2-letnią gwarancją door-to-door w systemie opieki i wsparcia S.O.S. i dostępna jest w sugerowanej cenie detalicznej 189 zł.

Dystrybutor:

http://www.mmv.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200