Bosch - monitoring IP dla małych firm

Bosch Security oferuje system do monitorowania i nadzoru otoczenia, składający się z dwóch zintegrowanych firmowych rozwiązań: centrali alarmowej Easy Series i kamery IP serii 200.

Jedną z korzyści wynikających z integracji kamery IP z centralą alarmową Easy Series (przeznaczoną do stosowania w budynkach mieszkalnych i małych firmach) jest uproszczenie monitorowania obiektów i kontroli nad nimi poprzez możliwość wyzwalania działania jednego systemu przez zdarzenia generowane w drugim.

Użytkownik może, korzystając z przeglądarki internetowej (po wpisaniu adresu IP kamery) obejrzeć z dowolnego miejsca obraz przesyłany z chronionego budynku, czy włączyć nagrywanie obrazu na kartę SD. System może też automatycznie wysłać do właściciela budynku wiadomość e-mail ze zdjęciem obiektu wykonanym w chwili uruchomienia alarmu.

Zobacz również:

  • Amazon instaluje kamery AI do monitorowania swoich kierowców
  • Ta cyfrowa kamera ma wielkość ziarenka ryżu

Użytkownik może podłączyć do centrali alarmowej Easy Series cztery zewnętrzne urządzenia alarmowe, opcjonalny moduł GSM/GPRS, a także zasilacz, zabezpieczenie antysabotażowe oraz maksymalnie cztery manipulatory. W celu utworzenia kompleksowej platformy bezpieczeństwa można także podłączyć czujki pożarowe.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200