Bosch Video Client -nowe oprogramowanie do monitoringu wideo

Nowe oprogramowanie BVC (Bosch Video Client) do zarządzania systemami monitoringu wideo jest według jego producenta, Bosch Security Systems rozwiązaniem prostym w instalacji, konfiguracji oraz intuicyjnym w obsłudze, które jest przeznaczone do zastosowań w niewielkich systemach wykorzystujący maksymalnie do 64 kanałów sieciowych IP.

BVC umożliwia operatorowi jednoczesny podgląd obrazów z maks. 20 kanałów SD i HD, sterowanie kamerami PTZ, wyszukiwanie ruchu i zdarzeń alarmowych oraz zarządzanie archiwizacją nagrań przy wykorzystaniu sieci TCP/IP lub Ethernet. Oprogramowanie ma funkcję Forensic Search, która pozwala na wyszukiwanie obrazów dla potrzeb dowodowych. Obrazy wideo można przesyłać w formacie Windows ASF lub firmowym formacie Boscha, który dodatkowo umożliwia autoryzację nagrań.

Wersja BVC pozwalająca na zarządzanie maks. 16 kanałami IP jest obecnie bezpłatnie dołączana do wszystkich kamer sieciowych oferowanych przez tą firmę.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200