Bonair dostawcą systemów MES

Bonair podpisał umowę partnerską z firmą GE Fanuc i został członkiem programu Solution Provider Program (SPP). Zgodnie z porozumieniem, firma rozszerzyła ofertę o system realizacji produkcji Proficy Plant Aplications klasy MES. Pierwsze wdrożenie jest realizowane w jednym z polskich browarów.

W skład pakietu Proficy Plant Aplications wchodzą moduły kontroli: wydajności - Efficiency i jakości - Quality, optymalizacji procesów produkcyjnych - Production oraz moduł analityczny Batch Analysis. Otwarta architektura systemu umożliwia integrację i rozbudowę systemu oraz wymianę danych z innymi z systemami ERP. W połączeniu z systemem klasy ERP zapewnia zintegrowany obieg informacji i kontrolę nad funkcjonowaniem przedsiębiorstwa.

GE Fanuc Automation jest spółką koncernu General Electric oraz Fanuc Ltd. Firma specjalizuje się m.in. w produkcji pakietów oprogramowania Proficy, opartych na technologii HMI/SCADA. GE Fanuc Solution Provider Program jest programem partnerskim dla integratorów systemów automatyki, producentów OEM oraz firm inżynierskich i projektowych.

Bonair otwiera także odziały na terenie kraju - we Wrocławiu uruchomiono biuro handlowe, w Szczecinie - biuro wsparcia technicznego i programistyczne.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200