Bogusław Tobiasz szefem DigitalHUB w Bayer Polska

Bogusław Tobiasz ponownie dołączył do Bayera jako szef DigitalHUB w Polsce. Jego celem będzie opracowywanie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych o globalnym zasięgu dla działów Bayer's Crop Science, Pharmaceuticals i Consumer Health.

Bogusław Tobiasz od lat jest związany z branżą IT. Doświadczenie jako menedżer IT, a później head of digital delivery zdobywał w takich firmach, jak Technicolor, Reckitt Benckiser, Bayer czy Amazon.

Bogusław Tobiasz szefem DigitalHUB w Bayer Polska

Bogusław Tobiasz

Ponownie dołączyłem do Bayera jako szef DigitalHUB w Polsce. Głównym celem DigitalHUB w Warszawie jest opracowanie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych o globalnym zasięgu dla działów Bayer's Crop Science, Pharmaceuticals i Consumer Health.

W Bayer chcemy stworzyć nowe możliwości dla ponad 400 ekspertów IT, głównie inżynierów software, full stack, cyber security, data i analityków danych z doświadczeniem w dziedzinie uczenia maszynowego czy AI

- cieszy się Bogusław Tobiasz.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200