Biznesowe pogawędki

Microsoft po pięciu miesiącach od udostępnienia wersji beta Beta BizTalk Server 2004 wprowadził na rynek finalny produkt. Dzisiaj ma miejsce oficjalna polska premiera platformy integracyjnej koncernu.

BizTalk Server 2004 umożliwia integrowanie i wymianę różnego danych pomiędzy różnymi aplikacjami, zapewniając także możliwość zarządzania kolejnością zdarzeń. Microsoft określa BizTalk Server przede wszystkim jako „środowisko do automatyzacji rozproszonych procesów gospodarczych. Do najistotniejszych nowości wersji 2004 należy wsparcie dla POEL4WS (Business Process Execution Language for Web Services) zarówno po stronie serwera, jak i w ramach narzędzi Visual Studio .Net.

Microsoft zapowiada, że jeszcze w tym roku BizTalk Server 2004, który zgodnie z zapowiedziami ma zostać zintegrowany z dwoma innymi produktami serwerowymi: Commerce Server i Content Management Server. To fragment inicjatywy Microsoftu o nazwie Jupiter, której celem jest uproszczenie integracji aplikacji.

Zobacz również:

  • Ten portal pozwoli firmom użyteczności publicznej usprawnić kontakt z klientami
  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200