BiznesNet będzie dostarczał informacje na serwis Euromoney.pl

Serwis finansowy Euromoney.pl pozyskał kolejnego dostawcę wiadomości gospodarczych z rynku telekomunikacji i e-biznesu. Będzie nim BiznesNet.pl. Jak twierdzą przedstawiciele serwisów, o współpracy zad...

Serwis finansowy Euromoney.pl pozyskał kolejnego dostawcę wiadomości gospodarczych z rynku telekomunikacji i e-biznesu. Będzie nim BiznesNet.pl.

Jak twierdzą przedstawiciele serwisów, o współpracy zadecydowały podobny profil odbiorców informacji oraz zbliżona pozycja w rankingach popularności w kategorii wortali biznesowych.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

BiznesNet.pl jest serwisem doradczo-informacyjnym dla osób zawodowo związanych z biznesem w Internecie lub wykorzystującym sieć w działalności zawodowej. Euromoney.pl to serwis finansowy dostarczający informacje biznesowe odbiorcom indywidualnym, zainteresowanym zwłaszcza wydarzeniami w sektorze zwanym TMT (Technologia Media Telekomunikacja).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200