BizTalk Server 2002 dla małych i średnich

Microsoft zapowiedział udostępnienie BizTalk Server 2002 dla przedsiębiorstw małych i średnich w ramach edycji Partner i Standard.

Microsoft zapowiedział udostępnienie BizTalk Server 2002 dla przedsiębiorstw małych i średnich w ramach edycji Partner i Standard.

Wiele mniejszych firm chciałoby włączyć się w automatyczny łańcuch zaopatrzenia dużych przedsiębiorstw, ale zazwyczaj stoją one przed barierą kosztową – ceny skomplikowanego oprogramowania integrującego B2B z aplikacjami przedsiębiorstwa (EAI) są bardzo wysokie.

BizTalk Server łączy oprogramowanie EIA i technologie zarządzania procesami biznesowymi, pozwalając firmom zarządzać usługami webowymi, dopuszczając możliwość integracji aplikacji wewnętrznych z partnerami handlowymi.

Nowa wersja zawiera wszystkie mechanizmy bieżących edycji Enterprise i Developer, lecz jest przykrojona do firm różnych wielkości.

Edycja Standard ma kosztować 6999 USD za procesor i pozwala na integrację pięciu aplikacji wewnętrznych z maks. 10 partnerami biznesowymi

Edycja Partner ma kosztować 999 USD za procesor i integrować dwie aplikacje wewnętrzne z maks. 2 partnerami handlowymi.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200