Biuro regionalne Telii w Warszawie

Telia International Carrier podjęła decyzję o utworzeniu w Warszawie regionalnego biura firmy, odpowiedzialnego za sprzedaż usług i rozbudowę sieci szkieletowej "Viking Network" w Europie Centralnej i Wschodniej.

Telia International Carrier, świadcząca usługi dla operatorów internetowych i telekomunikacyjnych, podjęła decyzję o utworzeniu w Warszawie regionalnego biura firmy, odpowiedzialnego za sprzedaż usług i rozbudowę ogólnoświatowej sieci szkieletowej "Viking Network" w Europie Centralnej i Wschodniej.

Telia IC uruchomiła w Polsce sieć międzynarodowej transmisji danych DWDM oraz wygrała w sierpniu przetarg ogłoszony przez TP SA na dostarczenie przepustowości dla sieci Polpak.

Zarządzanie regionem obejmującym Polskę, Rosję, Czechy, Węgry, kraje nadbałtyckie oraz Ukrainę i Słowację, przejął dotychczasowy prezes polskiego oddziału Telia IC, Adam Gilbert Sawicki.

"Decyzja o przekazaniu zarządzania rozwojem regionu Europy Wschodniej do Warszawy jest związana z sukcesami spółki na polskim rynku telekomunikacyjnym" - poinformował podczas otwarcia regionalnego biura w Polsce prezes Adam Sawicki.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200