Biuro przyszłego roku

W sprzedaży pojawiła się w 5 wariantach polska wersja pakietu biurowego Microsoft Office 2000.

W sprzedaży pojawiła się w 5 wariantach polska wersja pakietu biurowego Microsoft Office 2000.

W pełni zlokalizowane są tylko trzy: Standard, Small Business i Professional. W nie oferowanej dotąd wersji Premium dostępne są aplikacje Photo-Draw 2000 i FrontPage 2000, których Microsoft nie spolonizował. Natomiast Office 2000 Developer jest sprzedawany tylko w wersji angielskiej.

Jedną z ważniejszych nowości, jakie znajdą użytkownicy polskiej wersji Office 2000, jest moduł do sprawdzania gramatyki, w tym składni i poprawności form. Użytkownik ma także możliwość zadawania pytań asystentowi Office w języku polskim.

Nowym, ale dostępnym tylko w pakiecie Small Business, narzędziem jest spolonizowany modułu Customer Manager. Narzędzie to służy do importowania danych adresowych klientów z systemu finansowo-księgowego do Outlooka. Opracowano już filtr do systemu Symfonia firmy Matrix. W wersji Premium można znaleźć oprogramowanie do tworzenia publikacji Microsoft Publisher.

Cena pakietów Office 2000 Standard i Small Business wynosi 3040 zł. Wersja Professional kosztuje 3656 zł, a Premium - 4872 zł. Za dostępną tylko w jęz. angielskim wersję Developer trzeba zapłacić 5777 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200