Biuro na biurku

OfficeJet Pro 1175C może pełnić funkcję drukarki atramentowej, skanera, kopiarki i faksu

OfficeJet Pro 1175C może pełnić funkcję drukarki atramentowej, skanera, kopiarki i faksu.

W wielofunkcyjnym OfficeJet Pro 1175C Hewlett-Packard poprawił przede wszystkim szybkość druku i jakość odwzorowywania kolorów (wykorzystano HP PhotoRet II). Podobnie, jak wcześniejsze modele, nowy OfficeJet może pełnić funkcje drukarki atramentowej, płaskiego skanera i kopiarki. Jeżeli komputer wyposażony jest w faksmodem, OfficeJet 1175C może być wykorzystywany także jako faks.

OfficeJet Pro 1175C nominalnie drukuje z szybkością 9 str./min (mono) i 5 str./min (kolor) w trybie ekonomicznym o najniższej jakości. Podobnie jak w typowych , rzeczywista wydajność zależy jednak od złożoności dokumentu i rodzaju aplikacji. W przypadku fotografii drukowanych na papierze specjalnym, w trybie o najwyższej jakości, szybkość spada nawet poniżej 1 str./min.

Nominalna szybkość kopiowania wynosi 9 str./min (mono) i 3 str./min (kolor).

Atramentowe biuro

Panel kontrolny umożliwia sterowanie funkcjami kopiarki bez konieczności włączania komputera. Można określić jakość kopii, rodzaj papieru (zwykły, fotograficzny, folie) i stopień powiększenia (25-400%). Dostępne są również funkcje wykonywania plakatów składających się z maksymalnie 25 kartek formatu A4 i klonowania, tzn. jednoczesnego drukowania kilku pomniejszonych obrazów na jednej stronie.

Płaski skaner z automatycznym podajnikiem kartek skanuje dokumenty o rozmiarach nie przekraczających formatu A4 przy rozdzielczości do 300 dpi. W zestawie OfficeJet Pro 1175C, oprócz sterowników dla Windows 95/98, dostarczane jest m.in. oprogramowanie do obsługi skanowania i rozpoznawania znaków (HP PictureScan, Caere OmniPage LE, Recognita Select 2.0A), edycji obrazów (Adobe PhotoDeluxe 2.0) i faksowania (Symantec WinFax Pro).

Łatwość korzystania

Inaczej niż drukarki, OfficeJet Pro jest sprzedawany wraz z kablem IEEE 1284 umożliwiającym podłączenie do interfejsu równoległego. Komputer powinien być jednak wyposażony w dwukierunkowy interfejs typu ECP, aby można było korzystać z funkcji skanowania i faksowania.

OfficeJet Pro pozwala drukować i kopiować w kolorze z jakością zbliżoną do fotograficznej. Zestaw standardowo zawiera podajnik ADF do automatycznego skanowania stosu kartek.

<hr size=1 noshade>OfficeJet Pro 1175C

Hewlett-Packard Polska

02-222 Warszawa

Al. Jerozolimskie 181

tel. (+22) 608 77 00

Cena: 4200 zł + VAT


TOP 200