Biuro Maklerskie BPH rozpoczyna działalność w Internecie

Bank Przemysłowo-Handlowy uruchomi internetowe biuro maklerskie, za pośrednictwem którego będzie można m.in. składać dyspozycje kupna i sprzedaży papierów wartościowych

W najbliższych dniach zostanie uruchomiony internetowy system obsługi klientów biura maklerskiego Banku Przemysłowo-Handlowego BPH [email protected] opracowany przez Optimus SA.

Każdy klient posiadający rachunek w Biurze Maklerskim BPH SA, po otrzymaniu "pakietu bezpieczeństwa", składającego się z identyfikatora i hasła wraz z kluczem publicznym i prywatnym, będzie miał dostęp do rachunku brokerskiego.

System będzie umożliwiał składanie dyspozycji kupna i sprzedaży papierów wartościowych. Zostanie zapewniona obsługa dyspozycji na fixing oraz rynku notowań ciągłych, a także obsługa dyspozycji na rynku CTO. Możliwe będzie dokonywanie przelewu pieniężnego z rachunku maklerskiego na inne rachunki bankowe. Klienci będą mogli przeglądać salda rachunku, historię rachunku pieniężnego i papierów wartościowych oraz ostatnio dokonanych operacji.

Jednym z elementów systemu BPH [email protected] jest dostęp do serwisu informacyjnego, zawierającego wiadomości z rynku kapitałowego i materiałów analitycznych. Serwis ten składa się przede wszystkim z opracowywanych przez maklerów i doradców inwestycyjnych biura analiz i komentarzy, a także z szerokiego zbioru informacji z zakresu analizy fundamentalnej i technicznej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200