Biuro FrontRange Solutions w Warszawie

Szefem sprzedaży polskiego biura firmy został Piotr Błażewicz, który zajmie się organizacją biura oraz koordynacją kontaktów z partnerami.

FrontRange ma już w Polsce kilku partnerów. Wyłącznym dystrybutorem systemu CRM FrontRange GoldMine jest spółka DC Grupa Computer Plus. Status VAR posiada ponadto dwóch partnerów FR - Pentacomp Systemy Informatyczne oraz i-TEC System. Na liście resellerów produktów z rodziny GoldMine znajdują się MS-Soft, JURA-SOFT, Mobile People Software ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe. Oprogramowanie FrontRange linii HEAT, na które składają się produkty klasy helpdesk, znajdują się w ofercie KOMA NORD oraz ITD Polska.

- Rosnący popyt na produkty Frontrange zadecydował o większym zaangażowaniu na rynku polskim - powiedział nowy dyrektor polskiego biura FrontRange Solutions.

Piotr Błażewicz pracował wcześniej w Hogarcie i Informiksie. Od lipca 2001 roku pełnił obowiązki dyrektora regionalnego w firmie Network Associates(obecnie McAfee).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200