Biuro 3Com w Warszawie

Wolfganag Ober z firmy 3Com, odpowiedzialny za sprzedaż w regionie Europy Centralnej i Wschodniej, oficjalnie zapowiedział otwarcie w Warszawie od 1 stycznia 1995 r. biura 3Com.

Wolfganag Ober z firmy 3Com, odpowiedzialny za sprzedaż w regionie Europy Centralnej i Wschodniej, oficjalnie zapowiedział otwarcie w Warszawie od 1 stycznia 1995 r. biura 3Com. Ogłoszono to 12 października br. w Warszawie podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez krakowską firmę System 3000, dystrybutora 3Com. Polskie biuro 3Com ma bezpośrednio podlegać, podobnie jak wcześniej utworzona placówka w Berlinie, oddziałowi 3Com w Monachium. Rynek polski do tej pory był obsługiwany właśnie przez oddział monachijski. Uzasadniając decyzję otwarcia biura w Warszawie p. W. Ober m.in. powiedział: - Polska jest bardzo dynamicznie rozwijającym się krajem, mamy szansę szerzej wprowadzić tu wszystkie nasze produkty; jesteśmy bardzo zainteresowani tym rynkiem.

Firma 3Com rok finansowy 1994 kończący się w maju zamknęła obrotami 827 mln dolarów, z czego 325 mln dolarów przypadło na rynek europejski.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200