Bill Gates otrzymał medal im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego

Po raz drugi przyznano medale im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego. Wśród tegorocznych laureatów znalazł się Bill Gates, założyciel Microsoftu. Wyróżniono także takie osobistości, jak Jerzy Giedroyć (w...

Po raz drugi przyznano medale im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego. Wśród tegorocznych laureatów znalazł się Bill Gates, założyciel Microsoftu.

Wyróżniono także takie osobistości, jak Jerzy Giedroyć (wieloletni redaktor paryskiej "Kultury"), profesor Jerzy Trzeniecki (twórca krakowskiej szkoły organizacji i zarządzania) oraz Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa.

Kapituła Medalu im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego przyznaje nagrody osobom i instytucjom, które poprzez naukową lub praktyczną działalność przyczyniły się do postępu w naukach organizacji i zarządzania. Medal im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego został ustanowiony przez Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania PAN. Jest przyznawany od 1999 r.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200