Bilfinger Infrastructure korzysta z systemu SAP ERP

Od początku 2013 r. firma budowlana Bilfinger Infrastructure korzysta z systemu SAP ERP.

W ramach wdrożenia uruchomiono funkcjonalności rachunkowości finansowej, księgowości środków trwałych, joint-venture, kontrolingu, zarządzania projektami i gospodarki materiałowej z obsługą procesów zakupowych. Bilfinger Infrastructure korzysta także z rozwiązań SAP Business Workflow, które wspierają m.in. procesy zakupowe i zaopatrzeniowe.

W odpowiedzi na potrzeby Bilfinger, firma wdrożeniowa BCC opracowała i zaimplementowała autorskie aplikacje do obsługi procesu akceptacji płatności oraz rozliczeń produkcji stalowej i mas bitumicznych. Innowacyjnym rozwiązaniem opracowanym na potrzeby workflow jest obsługa e-maili wraz z załącznikami (tzw. parsowanie).

Zobacz również:

  • Lider wdrożeń MS Dynamics w Polsce planuje IPO
  • ERP w chmurze dla każdego
  • Grupa MTP wybrała system ERP firmy Soneta

Wdrożenie SAP było realizowane przez BCC wraz ze specjalistami SAP z centrum kompetencyjnego Bilfinger (tzw. SCIT). Obecnie BCC świadczy dla Bilfinger usługi serwisu aplikacyjnego w zakresie modułów FI, FI/AA, MM i Workflow.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200