Bilet w telefonie

Przewozy Regionalne wspólnie z firmą CallPay udostępniły aplikację CallPay Kolej do wyszukiwania połączeń i sprzedaży biletów.

Użytkownicy smartfonów działających pod kontrolą systemu Android i iOS mogli zacząć korzystać z aplikacji już w okresie wzmożonego ruchu przed Świętami Bożego Narodzenia. Wystarczyło, że pobrali aplikację ze sklepu AppStore lub GooglePlay. Przy pierwszym uruchomieniu należy podać numer karty kredytowej lub debetowej i wpisać numer swojego dokumentu tożsamości. Aplikacja umożliwia zakup biletów na dowolne połączenie Przewozów Regionalnych zarówno kilka minut przed odjazdem pociągu, jak i w przedsprzedaży.

CallPay Kolej jest połączony z wewnętrznymi systemami Przewozów Regionalnych i w czasie rzeczywistym aktualizuje rozkład jazdy, a także ceny wszystkich połączeń, w tym promocje i rabaty. Konduktor może skontrolować bilet kupiony w ten sposób, nawet jeżeli w pociągu nie ma dostępu do internetu.

Zobacz również:

  • Transport i Logistyka rosną dzięki chmurze
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200