Big Blue promuje tworzenie aplikacji dla platform eServer

IBM i STGroup powołały inicjatywę mającą zachęcić firmy programistyczne do przenoszenia swoich aplikacji na platformę AS/400.

IBM Polska oraz STGroup ogłosiły powstanie inicjatywy "Przenoś razem z nami", mającej na celu pomoc firmom programistycznym w przenoszeniu tworzonego przez nie oprogramowania na platformę IBM eServer iSeries. Firmy które zobowiążą się przenieść swoje aplikacje na system AS/400 oraz promować rozwiązanie wśród swoich klientów, uzyskają wsparcie techniczne, finansowe i marketingowe. Uczestnicy programu otrzymają nieodpłatnie tzw. "scenariusz portowania" opracowany przez firmę IBM.

Przenosząc swoje aplikację na platformę eServer firmy będą mogły korzystać z bezpłatnego wsparcia technicznego i konsultacji ze strony IBM Polska i STGroup. Uczestnicy programu uzyskają również możliwość przeszkolenia swoich programistów w autoryzowanych ośrodkach szkoleniowych IBM, na preferencyjnych warunkach. Firmom zaoferowane zostaną również atrakcyjne warunki płatności za wypożyczenie sprzętu.

Zobacz również:

  • IaaS, Paaa, SaaS - nowoczesne usługi chmurowe na miarę cyfrowej transformacji
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200