Bezprzewodowy router dla domu i małej firmy

D-Link wprowadził na rynek kolejny router wspierający bezprzewodowy standard 802.11n (Draft 2.0). Urządzenie o nazwie DIR-615 zostało zaprojektowane z myślą o użytkownikach z sektora SOHO.

Bezprzewodowy router dla domu i małej firmy
Produkt uzyskał certyfikat zgodności wydany przez Wi-Fi Alliance i jest kompatybilny z bezprzewodowymi standardami 802.11g/b. Dzięki kreatorowi połączeń Click and Connect, router można szybko skonfigurować i włączyć do eksploatacji. Urządzenie jest wyposażone w system Wi-Fi Protected Setup, który automatycznie generuje i wysyła do urządzeń klienckich nazwę sieci bezprzewodowej (SSID) i klucze szyfrujące.

Router zawiera cztery porty Ethernet 10/100. Jeden port obsługuje połączenie WAN, a cztery połączenia LAN. Sprzęt obsługuje standardy szyfrowania WEP, WPA i WPA2 oraz zawiera zaporę sieciową wspierającą funkcjonalności SPI i NAT, chroniące sieć LAN przed atakami z zewnątrz. Router kosztuje ok. 300 zł (cena brutto).

Zobacz również:

  • Na rynku pojawił się pierwszy router Wi-Fi 7
  • Te proste wskazówki ułatwiają zadanie rozbudowy firmowej sieci Wi-Fi
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200