Bezprzewodowy most

3Com wprowadza na polski rynek system bezprzewodowej transmisji miedzybudynkowej o nazwie 3Com 11 Mbps Wireless building-to-building bridge.

3Com wprowadza na polski rynek system bezprzewodowej transmisji miedzybudynkowej o nazwie 3Com 11 Mbps Wireless building-to-building bridge. Nadaje się on do miejsc, gdzie okablowanie jest trudne do zainstalowania lub zbyt kosztowne.

System bezprzewodowej łączności międzybudynkowej pozwala na transmisję danych między wieloma budynkami na terenie firmy.

Za pomocą 3Com 11 Mbps Wireless building-to-building bridge można przesyłać informacje na odległość do 1300 m przy użyciu anten dookólnych i do 4100 m przy użyciu anten kierunkowych.

Urządzenie jest proste w zarządzaniu i daje duże możliwości konfiguracji. By chronić informacje w czasie transportu, bezprzewodowy most 3Com wspiera szyfrowanie zarówno 40-, jak i 128-bitowe. Urządzenie jest niewidoczne dla protokołów VPN.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200