Bezprzewodowy KFA2 GeForce GTX460 - moc bez kabli

KFA2 zaprezentował nową kartę graficzną z serii GeForce. Model GTX460 umożliwia bezprzewodową łączność z wyświetlaczem, zapewniając przy tym przesył danych w Full HD.

KFA2 GeForce GTX460 WHDI to idealne rozwiązanie dla estetów nie przepadających za stertą kabli zbierających kurz za biurkiem. Karta graficzna umożliwia bezprzewodową łączność z wyświetlaczem.

Wszystko dzięki zamontowanym z tyłu pięciu antenom. Takie rozwiązanie pozwala także na efektywny przesył danych nawet do wyświetlacza znajdującego się daleko samej karty graficznej. Urządzenie korzysta z w tym celu z technologii WHDI, która jest w stanie przesłać sygnał Full HD (1080p) w 60Hz. Do wyświetlacza wystarczy podłączyć mały estetyczny odbiornik będący częścią zestawu.

Zobacz również:

  • RX 6500 XT, GeForce RTX 3050 i inne karty nie dały rady

KFA2 GeForce GTX460 WHDI posiada wszystkie funkcje zwykłej odmiany, w tym obsługę SLI oraz 3D Vision. Karta posiada 336 rdzeniu CUDA i jest taktowana odpowiednio na 675MHz (GPU), 1350MHz (jednostki cieniujące) i 1800MHz (pamięć 1GB).

Bezprzewodowy GeForce powinien pojawić się na rynku w najbliższym czasie. Producent nie zdradził jeszcze sugerowanej ceny karty.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200