Bezpłatne usługi proinnowacyjne dla przedsiębiorców

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oferuje bezpłatne usługi dla przedsiębiorstw, które planują wdrażać u siebie nowe technologie. Można skorzystać z usług audytorów i doradców.

W ramach usług innowacyjnych świadczonych przez ośrodki Krajowej Sieci Innowacji KSU w firmie może zostać przeprowadzony audyt technologiczny wykonany przez zespół doświadczonych konsultantów. Dzięki temu firma zyskuje solidne podstawy informacyjne do planowania rozwoju technologicznego oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań i produktów.

Firmy mogą też liczyć na pomoc w wielu obszarach związanych z pozyskaniem i wdrożeniem nowych technologii. Pomagają w tym eksperci o różnych specjalizacjach - technicznych, menedżerskich, prawniczych itd.

Zobacz również:

Usługi doświadczonych specjalistów są teraz bezpłatne dzięki projektowi PARP i dofinansowaniu ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Więcej informacji na stronie: http://ksu.parp.gov.pl/pl/ksi

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200