Bezpieczeństwo pamięci masowych

W dniu 13 lipca br. w siedzibie firmy Computer Associates w Warszawie odbędzie się, kolejne z cyklu, seminarium dotyczące bezpieczeństwa pamięci masowych. Seminarium jest skierowane do partnerów handlowych CA.

CA zaprezentuje nowoczesne i przyszłościowe rozwiązania w zakresie przechowywania i bezpieczeństwa danych: BrightStor ARCserve R11 oraz eTrust AV 7.1, a także eTrust Secure Content Manager. Podczas seminarium zostaną przedstawione nowe wersje produktów firmy CA oraz informacje o procedurach ich wdrażania. Odbędzie się także prezentacja demonstracyjnych wersji nowych rozwiązań. Uczestnicy seminarium będą mogli wziąć udział w otwartej dyskusji ze specjalistami CA, którzy będą odpowiadać na pytania i udzielać technicznych wskazówek.

Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć we wtorkowym seminarium, CA przygotowało spotkania w innych terminach:

-14 lipca, Warszawa, siedziba firmy California Computer

-16 lipca, Kraków, siedziba firmy Veracomp

Seminaria te poprowadzą specjaliści z firm partnerskich we współpracy z przedstawicielami CA. Udział w seminariach jest bezpłatny.

Zobacz również:

  • Apple odsłania karty - iPhone 14 i inne jesienne nowości

Dodatkowe informacje:

http://www.ca.com/offices/poland/local/techtalk.htm

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200