Bezpieczeństwo okiem praktyka

Za nami druga edycja konferencji Security First, organizowanej przez Computerworld oraz polski oddział stowarzyszenia ISSA. Wydarzenie było doskonałą okazją do zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie szeroko pojętego cyberbezpieczeństwa oraz z najnowszymi trendami. Poprosiliśmy wybranych ekspertów o przedstawienie ich punktu widzenia na bezpieczeństwo, szczególnie w kontekście nowej rzeczywistości i wyzwań związanych ze zmianą modelu pracy na zdalną bądź hybrydową.

Fot. Computerworld

Jakub Leszewski, Lead Networking Sales Engineer, Citrix Polska opowiada, jak użytkownicy zamknięci nagle w domach, musieli sobie poradzić z wówczas dostępnymi narzędziami. Aktualne wyzwania to jak poradzić sobie ze zdalnym dostępem, aby dać użytkownikom komfort i bezpieczeństwo pracy bez względu na miejsce ich pobytu. Aby pracownicy byli chronieni i nie starali się omijać procedur bezpieczeństwa.

Zobacz również:

  • Citrix przechodzi w ręce prywatnej firmy inwestycyjnej
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200