Bez kabli i do muzyki

Jabra wprowadziła na polski rynek nowe słuchawki Bluetooth stereo - BT325s.

Jabra BT325s to połączenie bezprzewodowych słuchawek z technologią Bluetooth oraz przewodowych słuchawek stereo. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może podłączyć je za pomocą jednego prostego zestawu zarówno do odtwarzacza muzyki, jak również do telefonu komórkowego z interfejsem Bluetooth. Przełączenie z trybu słuchania muzyki do odbioru połączenia telefonicznego odbywa się w sposób automatyczny. Po zakończeniu rozmowy następuje również automatyczny powrót do odtwarzania muzyki.

Bez kabli i do muzyki

Słuchawki Jabra BT325s

BT325s to zdaniem producenta, wysokiej klasy słuchawki stereo z pasmem przenoszenia klasy hi-fi. Istnieje również możliwość wymiany słuchawek dołączonych do zestawu na inne, które posiadają gniazdo minijack 3,5 mm.

Moduł Bluetooth posiada zintegrowany mikrofon i regulację głośności. Obsługuje specyfikację technologii Bluetooth w wersji 1.2. BT325s są odporne na deszcz. Umożliwiają prowadzenie rozmów lub słuchania muzyki przez 8 godzin. Czas czuwania wynosi 240 godzin. Sugerowana cena detaliczna zestawu Jabra BT325s wynosi 279 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200