BenQ z duszą BMW

BenQ wprowadza na polski rynek bezprzewodowy zestaw mysz + klawiatura. Został on zaprojektowany wspólnie przez stylistów BenQ i BMW Group Designworks USA.

BenQ z duszą BMW

x730

Dzięki opatentowanej konstrukcji wahadłowego umieszczenia klawiatury na podstawie, możliwa jest płynna regulacja jej kąta pochylenia i wysokości. Zastosowanie klawiszy wykonanych w technologii X-structure Key sprawiło, że klawiatura jest płaska, stabilna i cicha.

BenQ x730 ma sześć "gorących klawiszy" oraz pokrętło do regulacji głośności ułatwiające kontrolę nad aplikacjami odtwarzającymi multimedia. Klawiatura x730 ma dodatkowe klawisze funkcyjne ułatwiające natychmiastowy dostęp do przeglądarki internetowej oraz katalogów takich jak "Moje dokumenty", "Moje Obrazy", "Moja muzyka", itp. Po lewej stronie klawiatury umieszczono dodatkowe urządzenie nawigacyjne: pokrętło i dwa klawisze (podobne jak na myszce) ułatwiające sprawne poruszanie się po stronach WWW i dokumentach oraz ich przewijanie, bez potrzeby odrywania rąk od klawiatury i używania myszki.

Bezprzewodowy zestaw BenQ x730 będzie dostępny na polskim rynku w drugiej połowie listopada w sugerowanej cenie detalicznej 350 zł.

BenQ x730, podobnie jak wszystkie klawiatury i myszki BenQ, objęty jest 24 miesięczną gwarancją, a ewentualne naprawy realizowane są w systemie door-to-door (przesyłka kurierska użytkownik-serwis-użytkownik na koszt serwisu -producenta).

Dystrybutorem klawiatur i myszek BenQ jest warszawska firma Connect http://www.connect.pl.


TOP 200