BenQ: nowy LCD TV

W połowie sierpnia w sprzedaży pojawi się nowy telewizor LCD firmy BenQ. Model VL3735 może się pochwalić przekątną ekranu wynoszącą 37 cali oraz możliwością wyświetlania obrazu w rozdzielczości HD.

BenQ VL3735 dysponuje 37-calowym wyświetlaczem, dzięki któremu jest w stanie prezentować obrazy o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, jasności 550 cd/m2 oraz wspolczynniku kontrastu na poziomie 1200:1. Kąty widzenia w pionie i poziomie są sobie równe i wynoszą po 176 stopni, natomiast deklarowany przez producenta czas reakcji matrycy to 8 ms.

BenQ: nowy LCD TV

BenQ VL3735

Urządzenie zostało wyposażone ponadto w funkcję Sensi-Light Sensor (automatycznie dostowuje podświetlenie), Auto Input Detection (automatyczne wykrywanie podłączanych źródeł) oraz, oczywiście, wejście HDMI. Warto też wspomnieć o umieszczonych z boku telewizora wejściach AV (co umożliwia łatwiejsze podłączanie urządzeń) oraz możliwości pochylenia urządzenia o 15 stopni.

Telewizor BenQ VL3735 będziemy mogli kupić od połowy sierpnia za 2399 euro.

Więcej informacji znaleźć można na stronie producenta.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200