Bankier.pl poszerza ofertę o kredyty gotówkowe, mieszkaniowe i hipoteczne oferowane przez Citibank, LG Petro Bank i GE Bank Mieszkaniowy.

Serwis Bankier.pl poszerzył ofertę kredytową, która obecnie obejmuje 21 kredytów gotówkowych, mieszkaniowych i hipotecznych oferowanych przez Citibank, LG Petro Bank i GE Bank Mieszkaniowy. W najbliżs...

Serwis Bankier.pl poszerzył ofertę kredytową, która obecnie obejmuje 21 kredytów gotówkowych, mieszkaniowych i hipotecznych oferowanych przez Citibank, LG Petro Bank i GE Bank Mieszkaniowy. W najbliższych dniach ma być udostępniony także kredyt hipoteczny Deutsche Bank Polska.

Za pośrednictwem Bankier.pl użytkownicy mogą otworzyć rachunki inwestycyjne w Wood & Company i Domu Maklerskim AmerBrokers. Jak zapewniają twórcy serwisu, oferta zostanie wkrótce uzupełniona o Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska.

Zobacz również:

  • Apple uruchomiło program naprawy smartfonów przez klientów
  • Przeglądarka Edge wspiera dodatkowy mechanizm bezpieczeństwa

Odwiedzający serwis już obecnie mogą dokonać zakupu jednostek funduszu emerytalnego Zurich Powszechne Towarzystwo Emerytalne SA oraz wykupić ubezpieczenie na życie w Zurich Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA. Bankier.pl podpisał również umowę z BRE Bank SA, umożliwiającą klientom serwisu założenie konta osobistego w mBanku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200