Bank BPH z aplikacją do zarządzania finansami osobistymi

Bank BPH udostępnił klientom indywidualnym nową funkcję bankowości internetowej - Asystenta Finansowego. Asystent pokaże klientom na przejrzystych, kolorowych wykresach, jakimi środkami dysponują, na co je wydają i jak mogą zaplanować budżet.

Asystent Finansowy został wyposażony w zaawansowany mechanizm automatycznego kategoryzowania transakcji, dzięki któremu klient widzi na wykresie, ile i na co wydał oraz jaka kategoria wydatków pochłania największą część jego budżetu. Mechanizm automatycznie uczy się, jak kategoryzować transakcje zgodnie z preferencjami klienta. Asystent pomaga wyszukiwać transakcje bez względu na to, na którym koncie były przeprowadzone i czy dokonano ich przelewem, czy kartą. W raportach klienci zobaczą też zestawienie przychodów i wydatków w wybranych przedziałach czasowych. W kontrolowaniu budżetu pomogą limity: jeśli użytkownik postanowi, że ograniczy stołowanie się na mieście, limit nałożony na wydatki w barach i restauracjach sumuje transakcje i ostrzeże przed przekroczeniem założonej kwoty. Aplikację dla Banku BPH przygotowała firma Comarch.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200