Bakotech podsumował konferencje Security Days

W zeszłym tygodniu, w trzech miastach w Polsce - w Gdańsku, Warszawie i Katowicach - odbyła się konferencja Security Days zorganizowana przez firmę Bakotech (krakowski dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa). Bakotech przedstawiał na nich narzędzia zagranicznych producentów, odpowiadające na potrzeby związane z zabezpieczaniem organizacji przed zagrożeniami płynącymi z sieci.

Idea roadshow zakładała prezentację rozwiązań w działaniu oraz omówienie na konkretnych przykładach, problemów jakie rozwiązują. W popołudniowej części, uczestnicy mieli do wyboru udział w dwóch różnych sesjach, które były poświęcone odpowiednio zagadnieniom z obszaru Data Protection i Network Security.

W konferencjach Security Days wzięło udział blisko 130 osób. Bakotech gościł zagranicznych przedstawicieli MailStore, Netwrix oraz Corero, którzy także byli do dyspozycji uczestników wydarzenia. W każdym mieście konferencję otwierał Adrian Ścibor, niezależny ekspert związany z portalem AVLab, który w swoim wystąpieniu omawiał honeypoty jako formę ochrony i rozpoznawania ataków w kontekście polskiego rynku.

Zobacz również:

Product Managerzy oraz inżynierowie Bakotech zaprezentowali rozwiązania takich Producentów jak: WatchGuard, AlienVault, Netwrix, MailStore, Corero, ObserveIT, Cososys, AirLock, Beyond Security oraz SolarWinds. Konferencja kierowana była do szefów i prezesów firm, dyrektorów i osób zarządzających siecią oraz managerów.

"Security Days to nasz pierwszy event w takiej formie. Uczestnicy szczególnie docenili szeroki przekrój rozwiązań oraz możliwość wyboru sesji i prezentacji produktu, która była interesująca dla nich z perspektywy organizacji w której pracują. Zainteresowanie Security Days okazało się na tyle duże, że już dziś wstępnie zapowiadamy kolejną edycję", podsumowuje event Krzysztof Hałgas, CEO Bakotech.


TOP 200