Bądź legalny!

11 września we Wrocławiu odbędzie się seminarium $Bądź legalny!$, organizowane przez Stowarzyszenie $Ponad Sektorami$ i Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne. Seminarium promujące Wolne Oprogramowanie skierowane jest przede wszystkim do członków organizacji pozarządowych, które chciałyby zastąpić drogie, komercyjne programy komputerowe ich darmowymi i legalnymi odpowiednikami.

Seminarium poświęcone będzie sposobom wykorzystania Wolnego Oprogramowania w organizacjach pozarządowych i płynących z niego korzyściach. Omówione zostaną m.in. - pojęcie Wolnego Oprogramowania i jego twórcy, użytkownicy Wolnego Oprogramowania w Polsce i na świecie, darmowy system operacyjny Linux oraz przykładowe wdrożenia w organizacjach pozarządowych.

Udział w seminarium jest bezpłatny, mogą w nim wziąć oczywiście udział i inne osoby zainteresowane tematem. Spotkania rozpoczną się 11 września br. o godzinie 11 w gmachu głównym Politechniki Wrocławskiej. Organizatorzy udzielają dodatkowych informacji poprzez pocztę elektroniczną ( [email protected] ).

Zobacz również:

  • Linuksowa dystrybucja CentOs zyskała nowe życie
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200