BZ WBK wprowadził bankowość mobilną dla Windows Phone

Klienci Banku Zachodniego WBK posiadający smartfony z systemem Windows Phone mogą pobrać aplikację, która umożliwi im korzystanie z mobilnej oferty usług bankowości elektronicznej BZWBK24.

"Wprowadzenie tej aplikacji - obok aplikacji dla systemów iOS, Android, Blackberry i Symbian - oznacza, że mamy ofertę bankowości mobilnej dla użytkowników wszystkich rodzajów smartfonów i części tabletów. W ten sposób jesteśmy bankiem w 100% mobilnym" - mówi Miłosz Brakoniecki, dyrektor Bankowości Elektronicznej i Kart Debetowych w Banku Zachodnim WBK.

BZWBK24 w wersji Windows Phone daje możliwości: uzyskania szczegółowych informacji o rachunkach i kartach, dostępu do historii transakcji, wykonywania przelewów, zakładania i zamykania wybranych lokat oraz bieżącej informacji na temat aktualnych kursów walut. Mobilni klienci mogą także korzystać z geolokalizacji. Klienci wzbogacą się też o wyszukiwarkę sklepów internetowych, w których mogą uzyskać rabaty przy płatności Przelewem24 lub kartą Banku Zachodniego WBK lub Kredyt Banku.

"Nasze aplikacje są już powszechnie dostępne. Klienci mają możliwość przetestowania ich funkcjonalności na wersji demonstracyjnej. Przygotowaliśmy ją z myślą o tych, którzy jeszcze nie są przekonani do takich nowinek" - podkreśla Miłosz Brakoniecki. Obecnie z mobilnego serwisu BZWBK24 korzysta ponad 130 tys. klientów.


TOP 200